Küçük Altın Fiyatı Bugün Ne Kadar, Anlık 1 Küçük Altın Fiyatı Kaç Lira Eder

Anlık Küçük Altın Fiyatı
3040.52 TL
+0.51% +15.27937464
Küçük Altın fiyatı dakikada bir güncellenmektedir.

Bugünkü Son Küçük Altın Fiyatı Ne Kadar?

1 Küçük Altın Alış Fiyatı3035.29 TL
1 Küçük Altın Satış Fiyatı3045.74 TL
1 Küçük Altın Önceki Kapanış Fiyatı3025.24 TL
1 Küçük Altın Bugün En Düşük3021.57 TL
1 Küçük Altın Bugün En Yüksek3037.83 TL
Son Güncelleme Tarihi :08/12/2023 05:26:44

Şu anda güncel 1 Küçük Altın Bozdurma Fiyatı 3035.29 TL üzerinden işlem görüyor.Küçük Altın Kaç Gramdır? Küçük Altın Kaç Ayardır?

Küçük Altın aslında Çeyrek Altındır. Halk arasında genelde Çeyrek altın için Küçük altın tabiri kullanılmaktadır. Türkiye'de halk arasında küçük altın (çeyrek altın) olarak ifade edilen altın cinsi 1,8 cm çapında olup, 1.754 grama denk gelmektedir ve 22 ayardır. Küçük altın fiyatı çeyrek altın fiyatı ile aynıdır.

Küçük Altın için Hızlı Fiyat Hesaplama

Bu sayfamızdan Küçük Altın ne kadara bozdurulur ve Küçük Altın ne kadara satın alınır öğrenebilirsiniz. Güncel Küçük Altın fiyatlarını öğrenmeden alım ve satım yapmayınız.

Küçük Altın Fiyatı Hesaplama
Küçük Altın
Altın Alış
Altın Satış

Küçük Altın Bozdurma ve Satın Alma

Sahip olduğunuz altının gram veya adetine göre alış ve satış fiyatını hızlıca hesaplayabilirsiniz. Küçük Altın Bozdurulurken o andaki Küçük Altın alış fiyatı dikkate alınır. Yani aslında Alış Fiyatı Kuyumcunun size verdiği fiyattır. Sizin satın alım fiyatınız ise Küçük Altın satış fiyatıdır. Kuyumcuda altın bozum işleminde kuyumcu size alış fiyatı üzerinden bir değer hesaplar. Satarken ise satış fiyatı üzerinden altının fiyatını hesaplar. Altın bozdurma dediğimiz bizim altını sattığımız, kuyumcunun ise altını bizden satın aldığı işlemde bazen işçilik değerlerinden dolayı daha az fiyat verilebilir. Altını satarken lütfen birkaç kuyumcu gezini ve size en uygun fiyatı veren kuyumcu ile alışveriş yapmanızı öneririz.

Altın Yorumları
Altın fiyatları hakkında düşüncelerinizi paylaşmak istermisiniz?
Sizce Altın fiyatı artar mı, azalır mı, Altın yatırımı yapmalımıyız?


binance üye ol