Çeyrek Altın Fiyatı Bugün Ne Kadar, Anlık 1 Çeyrek Altın Fiyatı Kaç Lira Eder

Anlık Çeyrek Altın Fiyatı
2618.88 TL
-0.79% -20.8062988
Çeyrek Altın fiyatı dakikada bir güncellenmektedir.

Bugünkü Son Çeyrek Altın Fiyatı Ne Kadar?

1 Çeyrek Altın Alış Fiyatı2614.12 TL
1 Çeyrek Altın Satış Fiyatı2623.63 TL
1 Çeyrek Altın Önceki Kapanış Fiyatı2639.68 TL
1 Çeyrek Altın Bugün En Düşük2605.75 TL
1 Çeyrek Altın Bugün En Yüksek2667.29 TL
Son Güncelleme Tarihi :29/09/2023 22:13:02

Şu anda güncel 1 Çeyrek Altın Bozdurma Fiyatı 2614.12 TL üzerinden işlem görüyor.Çeyrek Altın Kaç Gramdır? Çeyrek Altın Kaç Ayardır?

Çeyrek altın 22 ayar ve 1,754 gramdır. Çeyrek altın çapı 18 mm'dır. Cumhuriyet Altını gibi Çeyrek Altın da T. C. Darphanesi tarafından basılmaktadır. Çeyrek altının ön yüzünde Türkiye Cumhuriyeti ifadesi ve basım tarihi yer almaktadır. Diğer yüzünde ise; Atatürk resmi ve bu resmin çevresinde kenar süslemesi olarak yıldız işaretleri ve nakış süslemesi bulunmaktadır. Çeyrek altının eski veya yeni basım tarihli olması fiyatı etkilemez. Fakat bazı kuyumcular yeni basım tarihli çeyrek altınları satarken normal fiyatın biraz üzerine satabilirler. Eski tarihli çeyrek altınları da alırken daha düşük fiyat verebilmektedirler. Bu farkın çok olmadığı veya hiç olmadığı yerlerden çeyrek altını bozmanızı veya satın almanızı tavsiye ederiz.

Çeyrek Altın için Hızlı Fiyat Hesaplama

Bu sayfamızdan Çeyrek Altın ne kadara bozdurulur ve Çeyrek Altın ne kadara satın alınır öğrenebilirsiniz. Güncel Çeyrek Altın fiyatlarını öğrenmeden alım ve satım yapmayınız.

Çeyrek Altın Fiyatı Hesaplama
Çeyrek Altın
Altın Alış
Altın Satış

Çeyrek Altın Bozdurma ve Satın Alma

Sahip olduğunuz altının gram veya adetine göre alış ve satış fiyatını hızlıca hesaplayabilirsiniz. Çeyrek Altın Bozdurulurken o andaki Çeyrek Altın alış fiyatı dikkate alınır. Yani aslında Alış Fiyatı Kuyumcunun size verdiği fiyattır. Sizin satın alım fiyatınız ise Çeyrek Altın satış fiyatıdır. Kuyumcuda altın bozum işleminde kuyumcu size alış fiyatı üzerinden bir değer hesaplar. Satarken ise satış fiyatı üzerinden altının fiyatını hesaplar. Altın bozdurma dediğimiz bizim altını sattığımız, kuyumcunun ise altını bizden satın aldığı işlemde bazen işçilik değerlerinden dolayı daha az fiyat verilebilir. Altını satarken lütfen birkaç kuyumcu gezini ve size en uygun fiyatı veren kuyumcu ile alışveriş yapmanızı öneririz.

Altın Yorumları
Altın fiyatları hakkında düşüncelerinizi paylaşmak istermisiniz?
Sizce Altın fiyatı artar mı, azalır mı, Altın yatırımı yapmalımıyız?


binance üye ol