Has Altın Fiyatı Bugün Ne Kadar, Anlık 1 Gram Has Altın Fiyatı Kaç Lira Eder

Anlık Has Altın Fiyatı
1939.54 TL
+0.92% +17.69
Has Altın fiyatı dakikada bir güncellenmektedir.

Bugünkü Son Has Altın Fiyatı Ne Kadar?

1 Gram Has Altın Alış Fiyatı1936.17 TL
1 Gram Has Altın Satış Fiyatı1942.91 TL
1 Gram Has Altın Önceki Kapanış Fiyatı1921.85 TL
1 Gram Has Altın Bugün En Düşük1919.94 TL
1 Gram Has Altın Bugün En Yüksek1992.54 TL
Son Güncelleme Tarihi :04/12/2023 07:00:02

Şu anda güncel 1 Gram Has Altın Bozdurma Fiyatı 1936.17 TL üzerinden işlem görüyor.Has Altın Kaç Gramdır? Has Altın Kaç Ayardır?

1 gram 24 Ayar Saf Altını ifade etmektedir. Has Altın Saf Altın veya 24 ayar Gram Altın ile aynı şeydir. Hiç katıksız yani içerisine metal katılmamış en saf şekildeki altındır.

Has Altın için Hızlı Fiyat Hesaplama

Bu sayfamızdan Has Altın ne kadara bozdurulur ve Has Altın ne kadara satın alınır öğrenebilirsiniz. Güncel Has Altın fiyatlarını öğrenmeden alım ve satım yapmayınız.

Has Altın Fiyatı Hesaplama
Has Altın
Altın Alış
Altın Satış

Has Altın Bozdurma ve Satın Alma

Sahip olduğunuz altının gram veya adetine göre alış ve satış fiyatını hızlıca hesaplayabilirsiniz. Has Altın Bozdurulurken o andaki Has Altın alış fiyatı dikkate alınır. Yani aslında Alış Fiyatı Kuyumcunun size verdiği fiyattır. Sizin satın alım fiyatınız ise Has Altın satış fiyatıdır. Kuyumcuda altın bozum işleminde kuyumcu size alış fiyatı üzerinden bir değer hesaplar. Satarken ise satış fiyatı üzerinden altının fiyatını hesaplar. Altın bozdurma dediğimiz bizim altını sattığımız, kuyumcunun ise altını bizden satın aldığı işlemde bazen işçilik değerlerinden dolayı daha az fiyat verilebilir. Altını satarken lütfen birkaç kuyumcu gezini ve size en uygun fiyatı veren kuyumcu ile alışveriş yapmanızı öneririz.

Altın Yorumları
Altın fiyatları hakkında düşüncelerinizi paylaşmak istermisiniz?
Sizce Altın fiyatı artar mı, azalır mı, Altın yatırımı yapmalımıyız?


binance üye ol